Ubytování levně, Levný Apartmán v Sušici. Levné ubytování na Šumavě ve středu města

Okolí Sušice

21.02.2012 06:17

 

Sušice se nachází na obou březích v krásném údolí řeky Otavy pod vrchem Svatoborem, umožňuje provozování vodáckých sportů (apartmán je asi 40 metrů od řeky). Sušice je historické město a ve světě známé výrobou zápalek.  Možnost pěší a cyklystické tustice a výletům po turistických a cykloturistických trasách, za historickými památkami v blízkém okolí Sušice (hrady Rabí,  Kašperk  a Velhartice jsou v okruhu pouhých 15-20 kilometrů).Velice krásný pohled z nedaleké rozhledny Svatobor budete mít šumavskou přírodu jako na dlani. V letní sezóně je možné koupání v řece nebo na koupališti, najdete zde také sportovní a dětská hřiště, tenisové kurty, cyklostesku podél řeky Otavy. V zimě je k dispozici krytý zimní stadion, nedaleko od Sušice se nachází Sedlo, Poledník kam je možné jít za dalšími možnými výlety. Sušice se nachází v blízkosti Německých hranic, takže autem je to 35 minut a jste v Bavorské Rudě.

Sušice je velice krásné a historické město, rozhodně stojí za to jej navštívit. Využijte téhle příležitosti a sami posoudíte.

Vyhledávání

   Levný apartmán Sušice

- POZOR !!!

- Zákon č.112/2016 Sb. o evidenci tržeb par. 25 ods. 2. písmen A)

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 

- Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

--------------------------

- VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

TV, DVD, WIFI.  Lednice, varná konvice, varná deska, mikrovlná trouba, toustovač. 

Veškeré nádobí na vaření a jídlo. Samozřejmě nábytek a postele viz. FOTO

----------------------------

- Rezervace

- Volejte na číslo 776728764

- provozovatel: 

- Marie Sedláčková

- T.G.Masaryka 171

- 34201 Sušice