Ubytování levně, Levný Apartmán v Sušici. Levné ubytování na Šumavě ve středu města

O nás - ubytování na Šumavě

Nabízíme ubytování v soukromí kompletně zařízeném bytě ve středu města Sušice. 

Jedná se o apartmány o 65 m2, skládá se kompletně zařízené kuchyně spojené s obývacím pokojem, ložnicí plus koupelna se sprchou a WC.Malá ale útulná předsíňka. Byt se nachází v prvním patře nově vystavěném patrovém domě s výhledem do ulice T.G.Masaryka.

Možnost ubytování 2- 4 až 7 osob, celkové ubytování v  apartmánech

Sušice se nachází na obou březích  v krásném údolí řeky Otavy pod vrchem Svatoborem ( na vrcholu je krásná rozhledna odkud je krásný pohled na Sušicko)  umožňuje provozování vodáckých sportů (apartmán je asi 40 metrů od řeky). Možnost pěší a cyklystické tustice a výletům po turistických a cykloturistických trasách, za historickými památkami v blízkém okolí (hrady Rabí, Kašperk a Velhartice jsou v okruhu pouhých 15-20 kilometrů).Velice krásný pohled z nedaleké rozhledny Svatobor  budete mít šumavskou přírodu jako na dlani. V letní sezóně je možné koupání v řece nebo na koupališti, najdete zde také sportovní a dětská hřiště, tenisové kurty, cyklostesku podél řeky Otavy. V zimě je k dispozici krytý zimní stadion, nedaleko od Sušice se nachází Sedlo, Poledník kam je možné jít za dalšími možnými výlety. Sušice se nachází v blízkosti Německých hranic, takže autem je to 35 minut a jste v Bavorské Rudě. 

Sušice je velice krásné a historické město, rozhodně stojí za to jej navšívit. Využijte téhle příležitosti a sami posoudíte.

Srdečně Vás zveme do soukromí apartmánu na Sušicku a u případě nás můžete kontaktovat na tel. 776728764  

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vyhledávání

   Levný apartmán Sušice

- POZOR !!!

- Zákon č.112/2016 Sb. o evidenci tržeb par. 25 ods. 2. písmen A)

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 

- Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

----------------------------

- Rezervace

- Volejte na číslo 776728764

- provozovatel: 

- Marie Sedláčková

- T.G.Masaryka 171

- 34201 Sušice