Ubytování levně, Levný Apartmán v Sušici. Levné ubytování na Šumavě ve středu města

 

Apartmán Sušice pro 1 - 7 osob

 

Vítejte Ubytování v Sušici na Šumavě

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho apartmánu ve středu města Sušice. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení apartmánu uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavený apartmán nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a klidné prostředí možnost domácího mazlíčka po dohodě. Apartmán je možnost využit celoročně i douhodobě. Apartmán je o rozměru 89 m2. skládá se z obývacího pokoje spojeného s kuchyní,  ložnicí,  předsíňka  a koupelna. Ubytování je v prvním patře s výhledem do ulice T.G.Masaryka. Apartmán Sušice je až pro 5 osob v nově postaveném patrovém domě. Možnost parkování auta ve společném dvoře, Levný apartmán je vybaven kompletně vybaven, varná konvice, lednice, mikrovlná trouba, kuchyňská linka s varnou deskou. Veškeré potřeby pro bydlení a vaření. Rozkládací gauč, postel a manželské postele. Možnost přistýlky,TV,DVD, WIFI. Další informace o vybavení na telefonu 776728764

Levný Apartmán  v příjemném prostředí na adrese T.G.Masaryka 171, Sušice.

 rychlá rezervace 776728764

 

Fotogalerie

Rezervace

Ubytovací řád

V celém objektu je zakázáno kouření

 

Ubytovat je možné pouze hosta, který se prokáže průkazem totožnosti (občanským průkazem, cestovním pasem). Identifikační údaje z dokladu totožnosti zanese provozovatel do knihy ubytovaných hostů.

Host užívá apartmán na dobu, kterou sjednal s provozovatelem. Příjezd od 13.00 v den nástupu, odjezd do 10.00 v den odjezdu, pohud se nedohodneme jinak.

Pokud host nenastoupí pobyt ve sjednaný den, zaniká mu nárok na sjednané ubytování bez náhrady a vrácení peněžní zálohy.

Pokud host předčastně ukončí pobyt, nevrací se peněžní částka za zbývají počet nocí.
Host plně zodpovídá za způsobené škody. Při ztrátě klíčů je host povinen plně uhradit veškeré náklady spojené s výměnou zámků.

Provozovatel nezodpovídá hostům za škody, které nezpůsobil.

Návštěvy v apartmánu mohou hosté přijímat pouze se souhlasem provozovatele.


Host je povinen při odchodu z apartmánu zregulovat topení(vypnout), zhasnout světla, vypnout elektrospotřebiče, přesvědčit se, zda jsou uzavřeny vodovodní uzávěry, okna a dveře a uzamknout apartmán, předat klíče provozovali, který provede kontrolu.

V době od 22 hod. do 7 hod. je host povinen dodržovat noční klid.

Host je plně zodpovědný za děti.

Do objektu nemají přístup psi ani jiná zvířata bez předchozí dohody s provozovatelem.

Host je povinen dodržovat všechna ustavení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je host hrubým způsobem poruší, má provozovatel právo ubytovací služby okamžitě ukončit bez nároku hosta na vrácení poplatků na pobyt.

Děkujeme za pochopení

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Vyhledávání

   Levný apartmán Sušice

- POZOR !!!

- Zákon č.112/2016 Sb. o evidenci tržeb par. 25 ods. 2. písmen A)

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 

- Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u spráce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

--------------------------

Podnikáme

 Živnost volná 55( zde vysvětlení na co se všechno stahuje)

----------------------------

- Rezervace

- Volejte na číslo 776728764

- provozovatel: 

- Marie Sedláčková

- T.G.Masaryka 171

- 34201 Sušice